Domů » Nabídka služeb

Europroject engineering

Nabídka služeb

Revize zařízení elektro a hromosvodů

Nabízíme kompletní revize elektrických zařízení a hromosvodů do 1 kV střídavého a 1,5kV stejnosměrného napětí, včetně zařízení určených k ochraně před účinky atmosférické a statické elektřiny (hromosvodů) v prostředí bez nebezpečí výbuchu.

Diagnostika elektrických sítí

Trápí Vás nekvalitní elektrická síť? Analyzujeme její možné výpadky, změříme nerovnoměrnost zatížení fází + přesné hodnoty jalového, zdánlivého i činného výkonu pro každou fázi. Vaši síť jsme schopni monitorovat v délce více jak 24 hod, díky využitelnosti paměti včetně  přesného frekvenčního rozsahu. Na základě naměřených hodnot a výsledné analýzy jsme schopni doporučit optimální nastavení sítě.

Stavební dozor elektro profesí

Nabízíme stavební dozor profesí elektro silnoproudých i slaboproudých instalací. Realizujete projekt a nerozumíte profesi elektro a potřebuje poradit, posoudit, zda je projekt i realizace v pořádku? Neváhejte nás kontaktovat.

Měření termokamerou

Termovizním měřením na Vaší FVE lze zjistit a odhalit i sebemenší rozdíly a diference od stabilního a plně fungujícího systému FVE. Každá sebemenší porucha a odchylnost způsobuje snížení výkonu FVE a efektivní zisk z celého systému FVE.

Napište si o nezávaznou konzultaci

Rychlá poptávka

Contact Us