Domů » Nabídka služeb » Revize zařízení elektro a hromosvodů

Zpracování výchozích, nebo pravidelných, či mimořádných revizních zpráv

Revize zařízení elektro a hromosvodů

Kompletní revize elektrických zařízení a hromosvodů

Nabízíme kompletní revize elektrických zařízení a hromosvodů do 1 kV střídavého a 1,5kV stejnosměrného napětí, včetně zařízení určených k ochraně před účinky atmosférické a statické elektřiny (hromosvodů) v prostředí bez nebezpečí výbuchu.

Revizní zprávy

Pro vypracování revizních zpráv využíváme nejnovější měřící techniky a metody dle aktuálních požadavků ČSN. Všechny protokoly o měření jsou nedílnou součástí našich revizních zpráv.

Při zpracování revizních zpráv Vám nabízíme nejlepší, ekonomické a především bezpečné řešení, které chrání nejen Vás jako uživatele, ale také splňuje nejvyšší požadavky všech technických norem a aktuální platné legislativy.

Revizní zprávy zpracováváme nejen dle Vašeho zadání a Vašich požadavků, ale doporučíme Vám i řešení a možností, které souvisí s celkovou kvalitou a bezpečností elektrické instalace daného elektrického zařízení.

Odhalování problémů pomocí kvalitní techniky

Díky naší dlouholeté praxi jsme schopni odhalit mnoho příčin problémů, které nejsou viditelní při první vizuální kontrole a prohlídce. I při sebejednodušší revizi používáme nadstandardní měřící techniku včetně měření termovizí, abychom prokázali, že při našem měření jsme na nic nezapomněli. A to včetně měření kvality dodávané sítě a dalších veličin, které ostatní běžně neměří.

Máte-li zájem o zpracování revizní zprávy, neváhejte nás prosím kontaktovat pomocí formuláře či telefonicky na čísle 608 874 794

Z

Zpracování revizních zpráv

Z

Odhalování problémů

Z

Špičkové profesionální vybavení

Z

Vše dle platné legislativy a technických norem

let praxe

let na trhu

projektů na zelené louce

Napište si o nezávaznou konzultaci

Rychlá poptávka

Contact Us